Yaşam

Martin Scorsese TIME dergisinin kapağında yer aldı

Dünya sinemasının değerli yönetmenlerinden Martin Scorsese, prömiyerini 76. Cannes Film Festivali’nde ABD’de yapan son filmi ‘Killers Of The Moon’un ön gösterimi öncesinde TIME dergisinin yeni sayısının kapağında yer alıyor. 6 Ekim’de.

TIME’ın bu sayısında yönetmen Stephanie Zacharek’in ‘Martin Scorsese’nin Hala Anlatacak Hikayeleri Var’ başlıklı röportajı da yer alıyor.

APPLE TV+’TA İZLEYİCİLERLE BULUŞACAK

6 Ekim’de ABD’de sınırlı gösteriminin ardından Paramount Pictures’ın katılımıyla geniş çapta vizyona girecek film, sinemaların ardından Apple TV+’ta da izleyiciyle buluşacak.

82 yaşındaki yönetmenin son filmi olması beklenen Full Moon Killers’ın kadrosunda Oscar ödüllü oyuncular Robert De Niro ve Leonardo Di Caprio’ya Brendan Fraser, Jesse Plemons ve Lily Gladstone gibi isimler eşlik edecek. .

Filmin konusu ise şu şekilde:

David Grann’in aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hikayeye dayanan film, 1920’lerin Oklahoma’sında, zengin petrol sahalarında yaşayan Kızılderili ‘Osage Ulusu’ üyelerinin, 1920’lerde seri cinayetlere kurban gitmelerinin ardından başlayan FBI soruşturmasını konu alıyor. ‘Terör Dönemi’ olarak bilinen bir dönem. anlatır.

Başrollerini Leonardo Di Caprio ve Robert De Niro’nun paylaştığı film, 20 Ekim’de Türkiye’de sinemalarda gösterime girecek. (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu