İş

Trendyol Go, 3. yılını taşıyıcı ortaklarıyla kutladı

Online yemek ve market alışverişi dağıtım platformu Trendyol Go, taşıyıcı iş ortakları ile birlikte 3. yılını kutladı. İstanbul’da düzenlenen etkinliğe Trendyol Go yemek ve market siparişlerini taşıyan binin üzerinde iş ortağının yanı sıra Trendyol Go Başkanı Austin Kim, 2021 Superbike Dünya Şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu, gazeteci ve Youtuber Doğan Kabak ile iş insanı ve girişimci Ferhat Albayrak katıldı.

Online yemek ve market alışverişi dağıtım platformu Trendyol Go, taşıyıcı iş ortakları ile birlikte 3. yılını kutladı. İstanbul’da düzenlenen etkinliğe binin üzerinde Trendyol Go yemek ve market siparişi taşıyan iş ortaklarının yanı sıra Trendyol Go Lideri Austin Kim, iş adamı ve girişimci Ferhat Albayrak, gazeteci ve Youtuber Doğan Kabak ve ünlü motosiklet yarışçısı Toprak Razgatlıoğlu katıldı.

Organizasyonda 2021 Superbike Dünya Şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu, trafik kurallarının değerini ve gerçek ekipman kullanımının önemini anlattı. Dünya şampiyonluğu anılarından ve deneyimlerinden bahseden Razgatlıoğlu, “Sevdiğiniz işi yaparken ne kadar eğlenirseniz o kadar başarılı olursunuz” dedi.

Trendyol Go’nun son 3 yılını değerlendiren Trendyol Go Lideri Austin Kim, “3 buçuk yıl önce 20 taşıyıcı iş ortağımızla başladığımız serüvene, Türkiye’de günde yüz binlerce siparişi teslim ederek devam ediyoruz. binlerce taşıyıcı iş ortağımızla iş birliği yapıyoruz. Yakın gelecekte milyonlara ulaşacağımıza inanıyoruz. Dönüşümümüzde taşıyıcı iş ortaklarımızın katkısı çok büyük.”

Trendyol ekosisteminin afet bölgesine verdiği destekte taşıyıcı iş ortaklarının bireysel katkılarına değinen Kim, “Etki alanımız sadece yemek ve manav siparişlerini taşıyan bir platform olmanın ötesine geçti. geniş bir coğrafyaya yayılmış bu sahada ihtiyaç sahiplerine tereddütsüz destek olmak için.Ülkemizin bir ay önce yaşadığı deprem felaketinde göstermiş olduğunuz dayanışma ve iş birliği bunun en büyük örneğidir.Yaraları sarmaya devam ediyoruz. deprem bölgelerinde birlikte.” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu