Yaşam

Yayınlandığı Zaman Perişan Olan Kedi Simülatörü Stray’in Filmi Geliyor!

Annapurna Interactive’den kedi simülatörü başıboş 2022 yazında çıkış yaptı ve tüm dünyadaki oyuncular tarafından büyük beğeni topladı. İlk olarak PlayStation ve PC için çıkan yapım, yakın zamanda Xbox’a da geldi.

Bugün Annapurna’dan oyunun hayranlarını sevindirecek bir haber var. Şirket, Stray’in film uyarlamasınıngeldiğini duyurdu.

Sokak sineması animasyon çeşidinde yer alacak

Basın bültenine göre Stray uyarlaması bir animasyon sineması Annapurna Animation tarafından geliştirilecek. Bunun dışında sinema hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Çıkış tarihini, adını ve diğer detayları beklememiz gerekecek.

Ayrıca Annapurna, gelecekte başka oyunları da film veya dizi olarak uyarlamayı planladığını belirtti. Ancak bunların hangi oyunlar olacağını paylaşmadı. Şirketin bünyesinde Outer Wilds, What Remains of Edith Finch, Donut County, Kentucky Route Zero, Journey ve daha birçok popüler oyun yer alıyor.

Stray’e dönersek film haberlerinin oyunun kozmosunu sevenleri heyecanlandıracağını söylemek mümkün. Ailesinden uzaklaşmış bir kedi simülatörü olan Stray, yalnız ve kayıp bir sokak kedisininKorkunç bir şehirde yolunu bulmaya çalışmakla ilgiliydi.

Stray, son yıllarda önemli ölçüde büyüyen video oyunu uyarlamalarının arasına katıldı. Geçtiğimiz günlerde The Last of Us, Resident Evil ve The Witcher serisi, Superior Mario ve Gran Tourismo filmlerini izledik. Ayrıca Amazon tarafından Fallout’tan uyarlanan bir dizi de geliştiriliyordu.

haberbuldan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu